DSC 0245

banner wam fsd 1

kpw baner

www.FaniMani.pl

banner1

to zajmie

 

O TEATRZE AM:

Teatr AM daje nam przestrzeń nie tylko do rozwoju artystycznego, ale przede wszystkim do pogłębiania naszej wiary i relacji z Panem Bogiem.
Przez teatr możemy ewangelizować oraz uświęcać siebie i innych. By nasze przedstawienia były jeszcze lepsze oraz by skutecznie docierać do ludzkich serc, potrzebujemy odpowiedniego sprzętu. dlatego prosimy o Twoją pomoc.

banner4

 

CEL AKCJI:

Aby jeszcze lepiej realizować naszą misję, Ewangelizacji poprzez teatr, potrzebny jest nam sprzęt oświetleniowy - zestaw reflektorów.

Koszt zestawu to 1600 zł.

W skład zestawu reflektorów wchodzą:
- 4x Lampa RED HEAD ze ściemnaczem,
- 4x Statyw oświetleniowy 75-230cm,
- Solidna walizka transportowa z na kółkach.

Możesz zobaczyć jak wygląda pełny zestaw potrzebnych reflektorów, klikając tutaj

banner3

licznik 08 11 16

 

O CO CHODZI W AKCJI:

1. Przypominajka FaniMani.pl do przeglądarki Chrome Google Chrome i Firefox Mozilla Firefox to aplikacja, która po zainstalowaniu pokazuje komunikat o możliwości przekazania darowizny gdy będziesz na stronie sklepu, partnera FaniMani.pl oraz w trakcie wyszukiwania w Google.

2. Gdy zarejestrujesz się na portalu FaniMani.pl i zainstalujejsz przypominajkę na swoim komputerze FaniMani.pl przekaże 1 zł dla młodzieży na nowy zestaw reflektorów.

3. 1600 zarejestrowanych osób i zainstalowanych przypominajek to 1600 zł uzbieranych na nowe reflektory dla Teatru Akademii Młodzieżowej.

banner5

 

CO TRZEBA ZROBIĆ:

1. Zaloguj się na stronie FaniMani.pl (jeżeli odwiedzasz portal FaniMani.pl pierwszy raz najpierw się zarejestruj) klikając przycisk poniżej:

co zrobic 3

przyciski zarejestruj sie

 

 

2. Naciśnij przycisk poniżej "zainstaluj przypominajkę".

przycisk przypominajka

 

 

3. Zostaniesz przeniesiony na stronę instalacji aplikacji w Twojej przeglądarce. Tam kliknij "dodaj do Chrome/dodaj do Firefox" (zobacz poniżej).

co zrobic 1

 

 

4. Po zainstalowaniu "przypominajki" zobaczysz stronę "Dziękujemy". Tam naciśnij "Podaruj 1 zł" (zobacz poniżej) aby przekazać złotówkę na Teatr Akademii Młodzieżowej.

 co zrobic 2

 

KONTAKT:

Gdybyś miał pytania odnośnie Teatru Akademii Młodzieżowej
albo akcji zbiórki na sprzęt oświetleniowy dla młodzieży kliknij tutaj i skontaktuj się z nami.

 Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo
ul. Jezuicka 4/9
  20-113 Lublin

KRS 0000094228
REGON 004173022
NIP 712-01-67-025