...

Zapisz się na newsletter i pobierz Księgę Wyzwań

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera i pobrania wyjątkowego materiału, który pomoże w budowaniu niepowtarzalnych relacji rodzinnych, wychowaniu dzieci i pracy nad własnym charakterem – Księgi Wyzwań Szkoły Świętego Mikołaja.

Nasz zespół realizuje dzieła służące dobremu wychowaniu dzieci i młodzieży i właśnie dlatego chcemy Was zaprosić do wspaniałej przygody jaką jest bycie dobrym rodzicem i wychowawcą i przyjacielem, na którą składają się:

– budowanie prawdziwych relacji z ludźmi wokół siebie i uczenie tego innych,

– bycie autentycznym przywódcą i wsparciem dla innych,

kształtowanie charakteru swojego i pomoc w tym innym,

– uczenie się skutecznego działania i pomoc w tym innym.

Właśnie dlatego przygotowaliśmy dla Was Księgę Wyzwań, w ramach której znajdziecie 52 wyzwania służące powyższym celom i zapraszamy do jej pobrania.

Wyzwania pogrupowane są w trzy grupy:

1. Wyzwania słuchania i obserwowania – wyzwania dotyczące słuchania i obserwowania dzieła Stworzenia, w tym swojej osoby, talentów, słuchania i rozumienia innych, a także obserwowania przyrody – tak, żeby poznać i zrozumieć działanie Boga w świecie

2. Wyzwania budowania relacji – w tej grupie wyzwań znajdziemy wyzwania służące budowaniu naszych relacji z innymi na wzór relacji Pana Jezusa z swoimi uczniami

3. Wyzwania pracy nad sobą i życia dla innych – ta grupa wyzwań dotyczy wprowadzania Słowa Bożego w czyn, czyli życia i działania na chwałę Boga i ku pożytkowi ludzi, w tej grupie wyzwań znajdują się również zadania dotyczące pracy nad sobą, bo jeśli staramy się być coraz lepsi, możemy dzięki temu lepiej służyć innym

Dwie pierwsze grupy wyzwań to w pewnym sensie wyzwania brania, a wyzwania związane z budowaniem Królestwa to wyzwania dawania siebie innym i życia dla innych. Żeby mieć co dać innym najpierw sam musisz się napełnić. Odnajdujesz siebie, żeby oddać siebie innym.

Tak w ogóle to lubimy różnego rodzaju wyzwania – kojarzą się nam z odkrywaniem czegoś nowego, własnym rozwojem, przygodą. Właśnie dlatego nasz zbiór nazwaliśmy Księgą Wyzwań – żeby zaprosić Was do takiej pozytywnej przygody, która zmieni nas i ludzi wokół nas.

W Ksiedze znajdziecie również Mapę Wyzwań, na której możemy zaznaczać już wykonane wyzwania.

Pobierając Księgę Wyzwań dołączasz do liczącej 4535 osób internetowej społeczności Akademii Młodzieżowej i naszych działań wspierających rodziny i wychowanie dzieci i młodzieży. Członkom naszej społeczności wysyłamy zaproszenia na ciekawe działania szkoleniowe i warsztatowe dla rodzin, rodziców i wychowawców, zaproszenia do udziału w projektach, konkursach, wydarzeniach modlitewnych, pomysły dla rodzin i inne materiały (oczywiście w każdej chwili możesz wypisać swój mail).

Już 4535 osób pobrało Księgę Wyzwań. Dołącz do nas i zmieniaj swoje relacje, wychowanie i pracę nad charakterem!

W celu pobrania Księgi Wyzwań i dołączenia do internetowej społeczności prosimy o:

Polubienie naszych profili:

oraz podanie swojego maila, na którego wyślemy Księgę:

(nie wysyłamy spamu, jeśli treści uznasz za niewartościowe, w każdej chwili możesz się wypisać
Prosimy o sprawdzenie folderu SPAM, ponieważ tam czasami mogą trafić maile.
Administratorem danych jest Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo, ul. Jezuicka 4/9, 20-113 Lublin, NIP 712-01-67-025, REGON 004173022, KRS 0000094228
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.